Niepodległość ducha – warsztaty i konferencja!

UWAGA, UWAGA – zapraszamy młodzież na warsztaty i konferencję!

Młodzi uczący się, studenci, pracująca młodzież (lat 18 – 30)!

Projekt: Niepodległość ducha – warsztaty społecznej odpowiedzialności i aktywności w ramach konferencji Kościół św. Jana Pawła II – niepodległość ducha w 100-lecie urodzin Jana Pawła II.

Program przewiduje uczestnictwo w warsztatach, udział w konferencji, spotkania grup warsztatowych z wybranymi osobami (o. Maciejem Ziębą, abp. Grzegorzem Rysiem, Pawłem Kowalem, s. Jolantą Olech, Krzysztofem Zanussim) oraz prezentację efektów warsztatów na zakończenie konferencji wobec uczestników spotkania jako forma rekomendacji młodego pokolenia.

Młodzież otrzyma certyfikat w zakresie:

– umiejętność dialogu i poszukiwania porozumienia w spotkaniu spolaryzowanych opinii i poglądów;

– umiejętność słuchania i rozumienia intencji rozmówcy;

– umiejętność komunikacji syntetycznej wypowiedzi i merytorycznego przekazu.

W ramach prac warsztatowych – pierwsze spotkanie 29 września w godzinach 15.00 – 18.00. Drugie spotkanie 9 października w godzinach 9.00-17.30.

Prowadzący warsztaty: Przemysław Fenrych, ur. 1951. Ekspert, trener i tutor w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej. Autor projektów wspomagających rozwój samorządności i społeczeństwa obywatelskiego w Polsce, na Białorusi, na Ukrainie i w Tunezji. Był działaczem pierwszej „Solidarności” (przez 11 miesięcy internowany).

Program konferencji w załączniku!!!!

Osoby chętne do udziału w warsztacie prosimy o kontakt przez mail:  dzukowska@centrumjp2.pl – Dominika Żukowska-Gardzińska, Centrum Myśli Jana Pawła II.

Liczba miejsc ograniczona – piszcie maila by się zapisać!

14 września 2020|